Türkiye’de sağlık turizmi, son yıllarda büyük bir gelişme gösteren ve ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayan bir sektör haline geldi. Kendi alanında daima yenilikçiliği takip eden Kürem Medikal sağlık turizmine de Free Eye Health markası ile Bursa Medical Center Meditown da göz kliniği ile hizmet vermeye başlamıştır.

Neden Free Eye Health ?
Free Eye Göz Kliniği, sağlık hizmetlerindeki tecrübesi ve uzman medikal ekibi ile üst düzey bir kliniktir. Bir çok göz operasyonlarını başarı ile gerçekleştiriyoruz. Tarihi kadim kent Bursa şehrinde gerek yerli gerekse yabancı misafirlerimize sağlık hizmeti veriyoruz.

Uzun yıllara dayanan deneyime sahip Doktorlarımız, yabancı meslek birliklerine üyelikleriyle de kanıtlandığı üzere, oftalmoloji alanında liderler arasında yer almaktadır. Misafirlerimize Bursa’da hizmet veriyoruz. Konusunda uzman bir çok doktor ile birlikte çalışırken; katarakt, glokom, görme kusurları ve gözlükten kurtulma operasyonlarında teknolojinin tüm imkanlarından faydalanıyoruz. . Bu iş birliktelikleri Free Eye Health’ı en kapsamlı özel göz kliniği yapmaktadır.

FDA onaylı en modern teknolojileri ile çalışıyoruz. Bu şirketler oftalmik tıp teknolojisinde dünya liderleridir. Misafirlerimize mevcut pazarın sunduğu en iyiyi sunmak için teknolojimizi düzenli olarak yeniliyoruz.

Free Eye Health olarak misafirlerimize maksimum konfor ve rahatlık sağlıyoruz. Hedefimiz, ister normal bir göz muayenesi ister göz ameliyatı geçiriyor olun, kendinizi rahat ve güvende hissetmenizi sağlamaktır.

Endişelenmeye gerek olmasa bile, bazı insanlar için ameliyat olma kararının belirli bir cesaret gerektirdiğinin farkındayız. Refakatçı uzman personelimiz, ameliyat masasına endişe duymadan ve daha güzel görmenin sevinçli beklentisi içinde yatabilmeniz için ameliyata hazırlık sürecinin tamamında size adım adım rehberlik etmektedir.

Free Eye Logo Beyaz
X